Za maturalac, majci i kćeri, te za majku dvoje djece
Hvala vam svima još jednom od srca.U samo jednom danu, uspjeli smo učiniti nešto nevjerojatno za tri obitelji.
Za obitelj dječaka koji ide na maturalac, skupili smo 1500 eura, čime smo osigurali iznos za cijeli maturalac i plaćanje jedne stanarine s kojom kasne . A dječak sad ako želi raditi i zaraditi, može imati taj novac za džeparac ili što god želi. Želimo mu nezaboravan provod sa ekipom na maturalcu.
Majka s Parkinsonovom bolešću i njezina kćerka koje zapravo stalno žive na rubu siromaštva, također su dobile 1500 eura za džeparac, hranu i što im god bude ovaj čas potrebno. Njima smo prije par dana platili dug struje i dali nešto novca za hranu tako da se ovome nisu ni nadale, bilo je to lijepo iznenađenje za kraj tjedna.
I konačno, za majku dvoje djece, koja je imala dug za vrtić, uplatili smo 874,97 eura i taj dug je sada u potpunosti podmiren. Bez vas, sve ovo ne bi bilo moguće. Hvala vam što ste dali nadu, ljubav i priliku za bolji život.
Uvijek nekako sasvim slučajno ispadne da skupljamo u petak pa nestrpljivo čekamo ponedjeljak, ovaj put smo sve riješili danas i sada idemo odmoriti za vikend.Već sljedeći tjedan, nažalost, imamo nove priče i nove/stare ljude koji trebaju našu pomoć. Ugodan vikend i lijepo se odmorite 💜