Mama i dječica
17.05.2026.
Hvala Vam još jednom ❤️ mami i malenoj dječici smo predali Vaših 1700 eura, rekli smo vam da je nasljedila kazne za auto od bivšeg supruga, vozački nema, nikad nije vozila, ali kad živiš u takvim uvjetima i sa osobom koja je nasilna, zadnje što ti je na umu je vidjeti kako njegove kazne prebaciti na njega. Mama je poslala mail u policiju da pita još jednom može li se što učiniti po tom pitanju, čekamo odgovor iako joj je već rečeno da je rok za to davno prošao. Ako bude trebalo platiti, platit će jer zbog vas ima od čega, a ako ne..još bolje, imati će za stanarinu ili što im već bude potrebno 😊